Czy to jest skuteczne i bezpieczne?


Skuteczność

Przyjęliśmy model, w którym nie musisz się zupełnie o nic martwić.
Twoje zadanie sprowadza się do:Resztą zajmie się Snajper, który zalicytuje w Twoim imieniu o ustalonym czasie.

Nasz serwis:Zaufanie

Jednak, by licytować dla Ciebie, musimy otrzymać Twój login i hasło z serwisu, w którym będziesz kupował (np. allegro.pl).

Wiemy, że nie jest łatwo zyskać zaufanie. Zwłaszcza jeśli dopiero rozpoczyna się działalność i trzeba zapracować na uznanie.Nie zamierzamy nikogo "na siłę" przekonywać do korzystania ze Snajpera. Każdy musi sam ocenić czy serwis wygląda profesjonalnie i wiarygodnie i czy w rezultacie można mu powierzyć swoje dane.

Przygotowanie i utrzymanie serwisu takiego jak nasz pochłania dość spore środki i jeśli się dobrze zastanowić, to jedynym sposobem dla nas na odrobienie inwestycji jest uczciwa i solidna praca, ciągłe ulepszenie usługi i poszerzanie kręgu odbiorców tak, by w przyszłości mieć szanse na zarobek.
Robiąc jakieś "przekręty" (tego obawiają się niektórzy spośród Internautów) nie tylko nie odzyskalibyśmy ani złotówki z zainwestowanych pieniędzy, ale także napytali sobie ogromnych kłopotów.


Bezpieczeństwo

Gdyby okazało się, że nasz serwis z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań zawsze możesz po prostu zmienić swoje hasło na allegro czy ebay-u i Snajper.net nigdy już nie będzie mógł licytować w Twoim imieniu.

Twoje dane są zaszyfrowane i przechowywane na specjalnym serwerze, do którego nie ma dostępu z Internetu.
Snajper używa ich tylko do licytowania w Twoim imieniu i absolutnie nigdy nie udostępnia nikomu w żadnej postaci.

Liczymy, że nasz serwis spełni Twoje wszelkie oczekiwania i sprawi, że codzienne kupowanie na aukcjach w Internecie będzie czystą przyjemnością.

Zobacz także:
Poprzedni artykuł
Jakie serwisy obsługuje Snajper.net?
Następny artykuł
Zaawansowane funkcje Snajpera - dla wymagających