Jak działa Szukacz - opcja powiadamiania o nowych aukcjach


Aby być zawsze na bieżąco z nową ofertą interesujących nas przedmiotów proponowanych przez sprzedawców platform aukcyjnych (Allegro i eBay) wystarczy skorzystać z pomocy Szukacza.1. Definiujemy przedmiot jakiego poszukujemy - Szukacz pozawala na dokładne zdefiniowanie przedmiotu - według marki, ceny, stanu, koloru, formy sprzedaży itp; np iPad Mini Retina, cena do 1000 zł, forma sprzedaży - licytacja:i wprowadzamy link z uzyskanymi wynikami:

2. Zlecamy "Powiadomienia", dzięki czemu Szukacz będzie monitorował co godzinę, czy wśród interesujących nas przedmiotów pojawiły sie nowe oferty sprzedaży i poinformuje o wynikach drogą mailową.Podobne programy powiadamiające stosują częstotliwość raz na dobę, zatem korzystając z Szukacza o wszelkich nowościach dowiecie sie jako pierwsi.

3. Aby ustawic strzał do znalezionej przez Szuakcza aukcji klikamy w odnośnik "Dodaj strzał" z poziomu otrzymanego maila, bądź przechodzimy na stronę wyników, gdzie po kliknięciu w link zlecenia przeniesieni zostaniemy do opcji hurtowego ustawiania strzałówWyszukiwanie wygasa automatycznie, jeżeli zostanie spełniony dowolny z poniższych warunków:
Przez aktywność rozumiemy kliknięcie w dowolny link z wyszukiwania - z poziomu Snajpera bądź z poziomu otrzymanego powiadomienia.

Zobacz także:
Poprzedni artykuł
Hurtowe dodawanie strzałów
Następny artykuł
Porady dla licytujących przy pomocy Snajper.net